Герметик ремонта радиаторов и системы охлаждения MANNOL Radiator Leak-Stop 325мл

Герметик ремонта радиаторов и системы охлаждения MANNOL Radiator Leak-Stop 325мл

Герметик ремонта радиаторов и системы охлаждения MANNOL Radiator Leak-Stop 325мл ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
Цену уточняйте
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

MANNOL Radiator Leak-Stop – средство для устранения протечек в системе охлаждения. Герметизирует подтекания из-под прокладок, хомутов, мелких трещин в радиаторе, водяном насосе, уплотнении головок цилиндра и блоках цилиндра двигателя. Восстанавливает утраченную эластичность и упругость уплотнений. Нейтрален к металлам, алюминию, водяным шлангам и пластмассам, защищает от коррозии. Может использоваться со всеми типами антифриза, а также с водой. 

Тщательно взболтайте содержимое флакона. Прогрейте двигатель до рабочей температуры и включите отопление салона. Залейте содержимое флакона в бачок (достаточно для системы охлаждения до 12 л). Дайте двигателю поработать на холостом ходу 10 мин. Если в течение нескольких дней течи не устранятся, то требуется механический ремонт.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
9966
Производитель
Mannol
Страна производства
Германия