Смазка для суппортов Brake Caliper XADO 10ml

Смазка для суппортов Brake Caliper XADO 10ml ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
51,90 ₴
Новинка
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Специальная высокотемпературная смазка для предотвращения заклинивания и заедания тормозных колодок на направляющих суппорта автомобиля. 

Характеристики:

  • Обеспечивает надежную и четкую работу всего механизма суппорта, полное прилегание тормозных колодок и быстрое растормаживание тормозного диска в конце цикла торможения.
  • Увеличивает срок службы всей тормозной системы автомобиля.
  • Устраняет писк и скрип в момент торможения.
  • Устойчива к высоким нагрузкам и температурам.
  • Нейтральна к резинотехническим материалам.
  • Благодаря содержанию нанокомпонента РЕВИТАЛИЗАНТ поддерживает трущиеся поверхности в безызносном состоянии
Применяется при замене тормозных колодок и при техническом обслуживании тормозной системы. Нанести тонким слоем на очищенные направляющие суппорта.


 

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
XA 40119
Производитель
XADO
Страна производства
Украина
Состояние
новый