Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий XADO 8ml

Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий XADO 8ml

Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий XADO 8ml от компании Avto-Max - фото 1
687,20 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Предназначен для защиты от износа и восстановительного ремонта автоматических коробок перемены передач (АКПП).

Благодаря на 20% большей* концентрации активного вещества обладает расширенным запасом по восстановлению изношенных поверхностей и их защите от износа.

*по отношению к продукту ХАDO гель-ревитализант для автоматических трансмиссий.

Во время обработки АКПП формирует на поверхностях ее металлических деталей (шестерен, подшипников, распределителей) защитное металлокерамическое покрытие. В результате восстанавливается геометрия деталей. Ревитализант универсален для всех типов автоматических трансмиссий, в том числе Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (с "мокрыми" сцеплениями") и др.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
XA 10031
Производитель
XADO
Страна производства
Украина
Назначение
для автоматических коробок перемены передач (АКПП)