Атомарный кондиционер металла Maximum for Diesel Truck для гидроусилителя руля и гидравлического оборудования XADO 30ml

Атомарный кондиционер металла Maximum for Diesel Truck для гидроусилителя руля и гидравлического оборудования XADO 30ml

Атомарный кондиционер металла Maximum for Diesel Truck для гидроусилителя руля и гидравлического оборудования XADO 30ml от компании Avto-Max - фото 1
1 433,30 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Предназначен для восстановительного ремонта и защиты от износа гидроусилителя руля грузовых автомобилей и другого гидравлического оборудования.

Инновационный 2-компонентный продукт нового поколения, сочетающий в себе преимущества кондиционера металла и ревитализанта 3-го поколения.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
ХА 40016
Производитель
XADO
Страна производства
Украина
Назначение
в масло