Очиститель пластика и винила "Plastic Cleaner" NOWAX 250мл

Очиститель пластика и винила "Plastic Cleaner" NOWAX 250мл ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
94 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

 

 Очиститель пластика и винила – быстродействующие средство, предназначенное для очистки пластиковых и виниловых элементов автомобиля. Проникает в микротрещины поверхностей, вытесняя и удаляя загрязнения. Восстанавливает внешний вид пластмассовых, резиновых, виниловых элементов отделки салона автомобиля. Не оставляет жирные пятна. Защищает винил и пластик от ультрафиолета.

 
 Способ применения:
Хорошо встряхните флакон и распылите средство на обрабатываемою поверхность с расстояния 10-15см. Протрите обработанный участок чистой, мягкой, влажной тканью.
 
 Предупреждение:
Может вызвать раздражение глаз. При попадании в глаза – тщательно промыть их чистой водой и, при необходимости, обратиться к врачу. Беречь от детей!

 


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
NX25232
Производитель
Nowax
Страна производства
США
Назначение
для салона