Полироль для шин NOWAX Tyre Shine 250ml

Полироль для шин NOWAX Tyre Shine 250ml ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
119,10 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

 

 Чернитель и блеск для шин – это высококачественное, легкое в использовании средство, которое придаёт автомобильным шинам насыщенный чёрный цвет и «мокрый» блеск, а также образует защитную плёнку, которая поддерживает прекрасный внешний вид шин и предохраняет их от высыхания, образования трещин и обесцвечивания.

 
 Способ применения:
Очистите поверхность шины. Хорошо встряхните флакон. Нанесите средство на боковину шины равномерным слоем с расстояния 15-20 см. С помощью губки разотрите средство по обрабатываемой поверхности. При попадании на колесные диски протрите их мягкой тканью.
 
 Предупреждение:
Может вызвать раздражение глаз. При попадании в глаза тщательно промыть их чистой водой и, при необходимости, обратиться к врачу. Беречь от детей!
 

 

 


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
NX25230
Производитель
Nowax
Страна производства
США
Назначение
для пластика
Объем
250 мл