Губка для мытья авто "ECO" СarLife без упаковки

Губка для мытья авто "ECO" СarLife без упаковки ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
30 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

В отличие от обычных хозяйственных губок, эта модель была специально разработана для мытья машин. Ее крупные поры вбирают и удерживают песок и другие абразивные частицы, которые во время мойки обычной губкой остаются на ее поверхности и царапают покрытие кузова. Форма автогубки может быть прямоугольной, но лучше использовать модель с выемками по бокам — они позволяют удобно держать тяжелый и мокрый кусок поролона в руке.

 Размер: 190x140x50mm


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товара
CL-417
Производитель
Carlife
Тип
губка
Назначение
для автомобилей
Форма
прямоугольная