БИТУМНО-КАУЧУКОВАЯ МАСТИКА VELVANA "ВЕЛКОР-СТАБИЛ" БРОНЗА 0,8кг

БИТУМНО-КАУЧУКОВАЯ МАСТИКА VELVANA "ВЕЛКОР-СТАБИЛ" БРОНЗА 0,8кг

БИТУМНО-КАУЧУКОВАЯ МАСТИКА VELVANA "ВЕЛКОР-СТАБИЛ" БРОНЗА 0,8кг ##от компании## Avto-Max - ##фото## 1
177,30 ₴
В наличии

Описание

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Благодаря входящим в состав мастики микроскопическим чешуйкам, покрытие имеет благородный бронзовый оттенок. Во время сушки чешуйки скапливаются на поверхности покрытия, образуя дополнительный слой, который защищает днище автомобиля не только от коррозии, но и от механических повреждений.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Производитель
Velvana
Страна производства
Украина
Тип
мастика
Объем
0.8 мл
Основной компонент
битум
Форма отпуска
жидкие