Герметик прокладок високотемпературний ABRO (Red) 85г

Герметик прокладок високотемпературний ABRO (Red) 85г

Герметик прокладок високотемпературний ABRO (Red) 85г від компанії Avto-Max - фото 1
112,40 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

pic_5c3ceec1e4f3602_700x3000_1.png
Герметик прокладок высокотемпературный ABRO (Red) 85г
Многоцелевой герметики-прокладка предназначен для ремонта или замены почти всех встречающихся в автомобиле прокладок.Герметик ABRO принимает любую форму и успешно выдерживает сжатие, растяжение и сдвиг; совершенно не разрушается под действием автомобильных масел, воды и антифриза. Также герметик ABRO обладает высокой стойкостью к бензину и тормозной жидкости. 
Герметик-прокладка Red (красного цвета) разработан для высоких температур до 343°С.
СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ:
  • Удалить фрагменты старой прокладки и тщательно очистить поверхность
  • Снять колпачок, проткнуть защитную фольгу и навинтить прилагаемую насадку. Отрезать кончик насадки так чтобы создать отверстие требуемого размера.
  • Наносить герметик-прокладку по периметру на всю сопрягаемую поверхность, формируя слой толщиной2-3 мм. Оставить отверстия под крепежные болты.
  • Перед сборкой дать просохнуть 10 минут. Полное высыхание сформированной прокладки происходит за 24 часа.
МЕРЫ ПРЕДОСТОРОЖНОСТИ: Избегать попадания герметика-прокладки на кожу и глаза. В случае попадания - промыть теплой водой.
 

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
AB-Red
Виробник
Abro
Країна виробництва
США
Тип
герметик
Особливості
силіконовий
Колір
червоний