Очиститель салона для ткани "Detap" ATAS 750мл

Очиститель салона для ткани "Detap" ATAS 750мл від компанії Avto-Max - фото 1
130,30 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

pic_365abcd15d3ac88_700x3000_1.jpg
Очиститель салона для ткани ATAS Detap
Характеристики: Жидкий продукт, в состав которого входят специальные вещества, замедляющие процесс образования загрязнения. Средство воздействует на химические соединения между тканью и пятном, выталкивает его на поверхность и позволяет легко удалить механическим способом. Мягко действует на ткань, освежает цвета. Не образует пены, обладает также дезинфицирующим действием и придает приятный аромат. Также рекомендован для чистки ковров и ковровых покрытий.
Способ использования: Продукт готов к применению, распылить на поверхность, стараясь не слишком пропитывать ткань, удалить грязь подходящей щеткой, затем протереть поверхность слегка влажной губкой.
Предупреждения: На тканях и ковровых покрытиях, требующих особого ухода, перед использованием следует провести тест на совместимость на небольшом участке материи.
 


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
ATDetap
Виробник
Atas
Країна виробництва
Італія
Призначення
для килимів і велюру