Активна піна Grass Active Foam Light 1L

Активна піна Grass Active Foam Light 1L від компанії Avto-Max - фото 1
100 ₴
Хит продаж
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Назначение: Концентрированное слабо-щелочное средство для бесконтактной мойки автотранспорта. Пена удаляет грязь, пыль, масло, следы от насекомых. Легко смывается, не причиняет вреда покрытиям из сплавов цветных металлов. Идеально для применения летом.

Способ применения: перед нанесением средство необходимо разбавить с водой из расчета 20-30г/л для пеногенератора или 300-500г в пенокомплект, в зависимости от степени загрязнения. Сбить с загрязненной поверхности верхний слой грязи, после чего нанести разбавленный состав снизу вверх во избежание подтеков. Выдержать 1-2 мин., не допуская высыхания! Тщательно смыть водой под высоким давлением с близкого расстояния 15-20см снизу вверх.

Состав: вода, поверхностно-активные вещества, щелочные компоненты, активные добавки, комплексообразователи, ингибитор коррозии.

Меры предосторожности: осторожно, раздражитель! На обрабатываемой поверхности держать не более 2 мин. При попадании на кожу или слизистую оболочку, промыть большим количеством воды. При необходимости обратиться к врачу.

pH 12

 


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
132100
Виробник
Grass
Країна виробництва
Італія
Об `єм
1 л
Концентрація
шампунь-концентрат