Промивання системи охолодження MANNOL Radiator Flush 325мл

Промивання системи охолодження MANNOL Radiator Flush 325мл від компанії Avto-Max - фото 1
Ціну уточнюйте
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

MANNOL Radiator Flush – специальный очиститель для удаления ржавчины и накипи, например, кальциевых отложений. Представляет собой химический преобразователь накипи с активными моющими компонентами. Абсолютно нейтрально по отношению к металлическим, резиновым и пластиковым деталям охлаждающей системы. Обладает высокими противокоррозионными и кислото-нейтрализующими свойствами. Этот продукт предназначен для всех систем охлаждения и отопления салона. 

Добавьте содержимое флакона в систему охлаждения, включите отопление и запустите двигатель на холостом ходу на 10-30 минут. Слейте жидкость, промойте систему водой, затем заполните радиатор новой охлаждающей жидкостью.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Виробник
Mannol
Країна виробництва
Німеччина