Герметик ремонту радіаторів і системи охолодження LIQUI MOLY 250мл

Герметик ремонту радіаторів і системи охолодження LIQUI MOLY 250мл

Герметик ремонту радіаторів і системи охолодження LIQUI MOLY 250мл від компанії Avto-Max - фото 1
264,30 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Liqui Moly Kuhler Dichter (Герметик системы охлаждения)

ОПИСАНИЕ
Kühlerdichter - это дисперсионная присадка для герметизации системы охлаждения транспортной техники. Неплотные места течи небольшого размера надёжно герметизируются. Дисперсия твёрдых веществ стабилизирована в базовой жидкости.

СВОЙСТВА
- герметизирует надёжно и на длительный срок
- совместимо со всеми ходовыми охлаждающими жидкостями
- не оказывает негативного влияния на работу водяного насоса и системы отопления
- подходит для применения в алюминиевых радиаторах
- подходит также для применения в системах охлаждения с водяными фильтрами

СФЕРА ПРИМЕНЕНИЯ

Присадка применяется для герметизации небольших отверстий в системе охлаждения легковых и коммерческих автомобилей, автобусов, специальной и мототехники

ПРИМЕНЕНИЕ
Банку следует встряхнуть перед применением. Присадка добавляется в тёплую охлаждающую жидкость при работающем двигателе и при включенном отопителе. После того как присадка добавлена, двигатель должен проработать ещё примерно 10 минут на холостом ходу. Содержимое одного флакона достаточно для 10 литров охлаждающей жидкости.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
LM1997
Виробник
Liqui Moly
Країна виробництва
Німеччина