Проникаюче мастило-спрей з молебденом KROON Oil PTO MOS2 300ml

Проникаюче мастило-спрей з молебденом KROON Oil PTO MOS2 300ml від компанії Avto-Max - фото 1
209 ₴
Новинка
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

PTO MoS2 — антикоррозионная жидкость с высокой проникающей способностью под оксидную пленку металлических деталей, пораженных ржавчиной. PTO MoS2 содержит современные присадки, включая хорошо известную сухую смазку — дисульфид молибдена (MoS2), а также коллоидный графит, благодаря чему продукт не только эффективно смазывает детали, но и обеспечивает защиту от коррозии и износа.

Применение

PTO MoS2 подходит для восстановления подвижности любых металлических деталей, прихваченных в результате коррозии: болтов, винтов, гаек, петель и др.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
KL 40007
Виробник
Kroon Oil
Тип
універсальна
Стан
новий