Швидкий запуск двигуна ZOLLEX 400ml

Швидкий запуск двигуна ZOLLEX 400ml від компанії Avto-Max - фото 1
172,60 ₴
ЗИМА
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

pic_0486dce2ae6993e_700x3000_1.png

Стартовая жидкость 400 мл

Стартовая жидкость Zollex — это аэрозольный высоко - сконцентрированный продукт, который идеально подходит для быстрого и легкого запуска двигателя, при низких температурах. Максимальная температура использования до -50С. Подходит для всех бензиновых, дизельных двигателях с турбонаддувом и без него, мотоциклов и лодочных двигателей. Этот продукт содержит смазывающие добавки, исключающие микрозадиры цилиндро-поршневой группы при пуске. Обеспечивает равномерное и полное сгорание смеси. Облегчая легкий пуск двигателя зимой, тем самым существенно снижает разряд аккумуляторных батарей, продлевая тем самым их срок службы. 
Указания к применению
Сняв крышку воздушного фильтра, распылять содержимое баллона внутрь карбюратора, или воздухозаборник дизельного двигателя в течение 3-х секунд. Избегайте передозировки состава, не распыляйте средство дольше 3 секунд. Затем завести двигатель по обычной процедуре. В случае неудачи повторить распыление один или два раза. Если и в этом случае завести двигатель не удается, необходимо проверить систему зажигания. НЕ ПЫТАЙТЕСЬ использовать стартовую жидкость при попытке завести двигатель, если система зажигания "залита" топливом. Для дольнейшего запуска необходимо предворительно прочистить свечи зажигания.
 

 


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
213ZC
Виробник
Zollex
Країна виробництва
Україна
Тип
швидкий запуск
Об `єм
400 мл