Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів XADO 27ml

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів XADO 27ml від компанії Avto-Max - фото 1
1 160 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Гель-ревитализант XADO 1 Stage Transmission инновационный продукт третьего поколения ревитализантов XADO предназначенный для восстановительного ремонта, защиты от износа и увеличения ресурса узлов и агрегатов механических трансмиссий автомобиля: механических и роботизированных коробок перемены передач, раздаточных коробок и дифференциалов.

Многолетние исследования в области трибологии и применения ревитализантов XADO позволили создать новый продукт с оптимальной размерностью и концентрацией активированных наночастиц ревитализанта.

Благодаря новой технологии активирования наночастиц, ревитализант XADO 1 Stage Transmission, является катализатором высокоскоростной модификации и саморегулированного роста изношенной поверхности.

Это запатентованный состав, который продлит срок службы Вашего автомобиля и сделает его эксплуатацию более комфортной и надежной.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
ХА 10026
Виробник
XADO
Країна виробництва
Україна
Вид присадки / добавки
ревитализант для КПП і редукторів
Призначення
в масло