Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматичних трансмісій XADO 50ml

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматичних трансмісій XADO 50ml

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматичних трансмісій XADO 50ml від компанії Avto-Max - фото 1
2 861,60 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Инновационный 2-компонентный продукт, сочетающий в себе преимущества кондиционера металла и ревитализанта 3-го поколения.

Предназначен для восстановительного ремонта и защиты от износа автоматических коробок перемены передач (АКПП) грузовых автомобилей, автобусов и других транспортных средств.

Во время обработки АКПП ревитализант формирует на рабочих поверхностях ее металлических деталей (шестерен, подшипников, распределителей) защитное металлокерамическое покрытие, тем самым восстанавливается геометрия деталей и компенсируется текущий износ деталей агрегатов автоматической трансмиссии. Кондиционер металла упрочняет смазочную пленку, обеспечивает дополнительный уровень защиты от износа.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
ХА 40025
Виробник
XADO
Країна виробництва
Україна
Призначення
для автоматичних коробок передач (АКПП)