Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій XADO 30ml

Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій XADO 30ml

Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій XADO 30ml від компанії Avto-Max - фото 1
1 433,30 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Добавка многофункциональная в масло.
Атомарный кондиционер металла для автоматических трансмиссий, содержит Ревитализант®

Состав предназначен для восстановительного ремонта и защиты от износа автоматических коробок перемены передач (АКПП) всех типов.
В процессе обработки АКПП на поверхностях трущихся металлических деталей (шестерен, подшипников, распределителей) Ревитализант® формирует металлокерамическое покрытие, тем самым модифицирует рабочие поверхности и компенсирует текущий износ деталей. В результате восстанавливается геометрия деталей. Кондиционер металла упрочняет смазочную пленку, обеспечивает дополнительный уровень защиты от износа.

Состав универсален для всех типов автоматических трансмиссий, в том числе Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (с "мокрыми" сцеплениями") и др.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
XA 40027
Виробник
XADO
Країна виробництва
Україна
Призначення
для автоматичних коробок передач (АКПП)