Очищувач маслосистеми (універсальний) VitaFlush XADO 250ml ж / б

Очищувач маслосистеми (універсальний) VitaFlush XADO 250ml ж / б

Очищувач маслосистеми (універсальний) VitaFlush XADO 250ml ж / б від компанії Avto-Max - фото 1
255,70 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

VitaFlush используется для очистки маслосистемы бензиновых и дизельных двига телей всех типов (в том числе с турбо-наддувом), агрегатов трансмиссии. Полностью убирает все загрязнения, смоляные отложения в каналах и выво дит их с отработанным маслом. Благо даря ревитализанту возвращает до 70% утраченного металла на место. Применяется при замене масла в ка честве профилактического средства для промывки и защиты от износа, также в качестве адаптационной про мывки при переходе на масло другой вязкости, другого сорта (например, с минерального на синтетическое), другого производителя.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
XA 40101
Виробник
XADO
Країна виробництва
Україна
Призначення
для двигуна
Ємність
0.25 л
Тара
банку
Матеріал тари
залізо