Бітумно-каучукова мастикою VELVANA "ВЕЛКОР-Стабія" БРОНЗА 1,8кг

Бітумно-каучукова мастикою VELVANA "ВЕЛКОР-Стабія" БРОНЗА 1,8кг

Бітумно-каучукова мастикою VELVANA "ВЕЛКОР-Стабія" БРОНЗА 1,8кг від компанії Avto-Max - фото 1
271,50 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Благодаря входящим в состав мастики микроскопическим чешуйкам, покрытие имеет благородный бронзовый оттенок. Во время сушки чешуйки скапливаются на поверхности покрытия, образуя дополнительный слой, который защищает днище автомобиля не только от коррозии, но и от механических повреждений.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Виробник
Velvana
Країна виробництва
Україна
Тип
мастика
Об `єм
1.8 мл
Основний компонент
бітум
Форма відпустки
рідкі