Антикорозійне покриття з гумовим наповнювачем Hi-Gear 482г

Антикорозійне покриття з гумовим наповнювачем Hi-Gear 482г

Антикорозійне покриття з гумовим наповнювачем Hi-Gear 482г від компанії Avto-Max - фото 1
359,60 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Эластичное антикоррозионное покрытие с резиновым наполнителем и битумом. Обладает прекрасной адгезией и укрывистостью. Цвет — черный. Препарат снабжен трубочкой-удлинителем.

Назначение: для обработки днища, арок колес, крыльев, фартуков, нижних поверхностей порогов автомобиля. Подходит для обработки внутренних поверхностей усилителей кузова, капота, дверей. В профессиональном кузовном ремонте применяется для:

  • защиты сварных швов изнутри панелей;
  • защиты внутренних поверхностей новых кузовных панелей (для обработки крыльев, дверей, фартуков, капотов и багажников до установки на машину).

Действие: надежно защищает кузов от негативного воздействия дорожной соли и противогололедных реагентов, любых видов атмосферного воздействия, коррозии. Частично пассивирует поверхность, существенно замедляя уже начавшийся процесс коррозии.

  • Вытесняет воду из щелей и стыков между панелями кузова, образует водонепроницаемый слой.
  • Сохраняет пластичность и не трескается при минусовых температурах.
  • Не скалывается, не истирается в процессе эксплуатации.
  • Быстро высыхает.
  • Значительно уменьшает шум от дороги, снижает вибрации элементов кузова.
  • Повышает комфортность эксплуатации автомобиля.

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
HG5754
Виробник
Hi-Gear
Країна виробництва
США
Тип
мастика
Об `єм
482 мл
Основний компонент
гума
Форма відпустки
аерозолі