Засіб для захисту кузова APP U100 чорний 1л

Засіб для захисту кузова APP U100 чорний 1л від компанії Avto-Max - фото 1
259,30 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Продукция для кузовного ремонта APP производится на современных промышленных мощностях, управляемых в соответствии со строгими европейскими стандартами ISO 9001 и ISO 9002.

На высокое качество продукции влияют следующие факторы:
•   современные производственные технологии
•   строжайший и непрерывный контроль качества сырья и произведённой продукции
•   технические ноу-хау
•   строгое соблюдение технических стандартов
•   наличие полной технической документации к предлагаемым товарам.

Антигравийное покрытие с гладкой фактурой. Произведено на базе синтетических смол и каучука. Предназначено для защиты кузова от ударов камней и антикоррозионной защиты металла. В основном используется для покрытия передней и задней части кузова, порогов, крыльев, арок, дверей, нижней части кузова. Имеет высокую эластичность, звукопоглощающие свойства.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
APP-U100/черный
Виробник
APP
Країна виробництва
Польща
Тип
антигравій
Об `єм
1 мл
Основний компонент
гума
Форма відпустки
рідкі