Размораживатель дизельного палива Hi-Gear 946мл

Размораживатель дизельного палива Hi-Gear 946мл

Размораживатель дизельного палива Hi-Gear 946мл від компанії Avto-Max - фото 1
629,20 ₴
ЗИМА
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Экстренная помощь дизелю, когда топливо замерзло и антигели уже не эффективны! 

Замерзшее, потерявшее подвижность топливо плохо прокачивается через топливопроводы и фильтры, что нарушает нормальную работу дизеля вплоть до полной его остановки. В этом случае незаменим размораживатель дизтоплива, который позволяет расплавить кристаллы парафина застывшего топлива.

НАЗНАЧЕНИЕ: для растворения льда и кристаллов парафина в застывшем дизельном топливе.

ДЕЙСТВИЕ: размораживатель дизельного топлива позволяет расплавить кристаллы парафина застывшего топлива при введении в фильтр в смеси с топливом 1:1, а также способствует улучшению низкотемпературных свойств топлива при добавлении в бак в соотношении 1:200. Облегчает холодный пуск двигателя и увеличивает эффективность сгорания топлива.

СОВМЕСТИМОСТЬ: препарат совместим со всеми видами дизельных топлив.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
HG4114
Виробник
Hi-Gear
Країна виробництва
США
Об `єм
946 мл