Гальмівна рідина RosDOT Dot 4 plus 455г

Гальмівна рідина RosDOT Dot 4 plus 455г від компанії Avto-Max - фото 1
120,90 ₴
В наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Тормозная жидкость ROSDOT - это синтетическая тормозная жидкость последнего поколения, обеспечивающая долговечную и безотказную работу современных тормозных систем, в том числе оборудованных ABS, во всех режимах эксплуатации за счет запатентованной технологии производства, наивысших эксплуатационных свойств, применения инновационных компонентов.

Помимо высокотехнологичной синтетической основы тормозная жидкость ROSDOT содержит уникальный запатентованный комплекс присадок, среди которых:

  • Ингибиторы коррозии
  • Антиоксиданты
  • Присадки, противодействующие усыханию резиновых уплотнений


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
455r
Виробник
ТОСОЛ-Синтез
Клас
DOT-4
Об `єм
0.5 л