MOL Dynamic Garden 2T 0.6L

MOL Dynamic Garden 2T 0.6L від компанії Avto-Max - фото 1
179,80 ₴
Хит продаж
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Высококачественное моторное масло для всех типов бензиновых двигателей с предварительным смешиванием масла с бензином или непосредственным впрыском масла. Рекомендовано для двухтактных двигателей культиваторов, опрыскивателей и другого садового оборудования. Надежно защищает двигатель от износа, вызванного высокими нагрузками, и высокотемпературными отложениями, а также снижает дымность двигателя. Содержит специальные присадки, способствует улучшению смешиваемости масла с бензином.Также рекомендовано к использованию в технике Stihll и Husqvarna.

MOL Dynamic Garden 2T производится из высокоочищенных минеральных базовых масел и содержит
антиокислительные, антикоррозионные, противоизносные и моющие присадки, а также присадку, улучшающую смешивания масла с бензином.
MOL Dynamic Garden 2T обладает малой зольностью и содержит специальный синтетический компонент,
снижающий дымность двухтактного двигателя.

Спецификации:

  • API TC+;
  • JASO FC;
  • CEC TSC-3;
  • ISO-L-EGD.

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Виробник
MOL
Країна виробництва
Угорщина
Ємність
0.6 л