MOL Dynamic Moto 2T 1L

MOL Dynamic Moto 2T 1L від компанії Avto-Max - фото 1
251,70 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Высококачественное синтетическое моторное масло для оборудованных катализатором высокомощных двухтактных двигателей мотоциклов, скутеров и малого садового оборудования. Обеспечивает надежную защиту от износа и снижает дымность двигателя.

MOL Dynamic Moto 2T высококачественное синтетическое моторное масло для двухтактных двигателей,
полностью соответствующее жестким требованиям Японских и Европейских спецификаций.
Благодаря термической стабильности синтетических базовых масел, данный продукт обеспечивает
оптимальное смазывание высокомощных двухтактных двигателей с воздушным охлаждением, предотвращает образование отложений на деталях двигателя и снижает его износ.
MOL Dynamic Moto 2T предотвращает загрязнение свечей зажигания и забивку выпускных окон, обеспечивает высокий уровень чистоты тяжелонагруженных деталей (поршень и поршневые кольца) двигателя и увеличивает его ресурс.
MOL Dynamic Moto 2T снижает дымность и уменьшает содержание токсичных веществ в выхлопных газах.

Спецификации:

  • JASO FD;
  • Piaggio;
  • Husqvarna; 
  • ISO-L-EGD.

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Виробник
MOL
Країна виробництва
Угорщина
Ємність
1 л
Хімічний склад
синтетичне