Очищувач натуральної шкіри Leather Cleaner GRASS 500мл

Очищувач натуральної шкіри Leather Cleaner GRASS 500мл від компанії Avto-Max - фото 1
118,70 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

pic_c0ab1de55566b99_700x3000_1.jpg

Очиститель натуральной кожи "Leather Cleaner"

Средство для деликатной очистки изделий из натуральной кожи и текстиля. Бережно удаляет различные загрязнения, не повреждая естественной структуры материала. Подходит для всех видов натуральной кожи. Не пересушивает кожу, освежает поверхность. Продлевает срок службы кожаных изделий. Может использоваться в бытовых условиях.

Способ применения: Распылить средство на очищаемую поверхность или мягкую салфетку, протереть круговыми движениями. Оставшуюся грязь собрать чистой микрофиброй. При необходимости повторить обработку.

Меры предосторожности: Беречь от детей. При попадании на слизистую оболочку глаз и кожу промыть большим количеством воды. При необходимости обратиться к врачу. При использовании рекомендуется использовать резиновые перчатки. Не употреблять вовнутрь.

Состав: вода, поверхностно-активные вещества, комплексообразователь, терпены, ароматизатор.

 

Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
800032
Виробник
Grass
Країна виробництва
Італія
Призначення
для шкіри