Автошампунь Grass Universal (апельсин) 500ml

Автошампунь Grass Universal (апельсин) 500ml від компанії Avto-Max - фото 1
32 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Назначение: Концентрированный автошампунь  для эффективной очистки лакокрасочных поверхностей автомобиля от грязи, сажи, масляных пятен, соли и других тяжелых эксплутационных загрязнений. Обеспечивает полирующий эффект. Автошампунь не оказывает раздражающего воздействия на кожу рук. Обладает запахом зеленого яблока.

 

Способ применения: Растворить 20-30 г шампуня в 10 литрах воды, нанести на поверхность машины, затем обильно смыть водой.

Состав: вода очищенная, лаурилсульфоэтоксилат натрия, диэтаноламиды жирных кислот кокосового масла, полирующая добавка, хлористый натрий, парфюмерная отдушка, консервант, пищевой краситель.

Меры предосторожности: При частой работе рекомендуется использовать резиновые перчатки. При попадании на кожу или слизистую оболочку, промыть большим количеством воды. Хранить плотно закрытым.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
111105-1
Виробник
Grass
Країна виробництва
Італія
Об `єм
0.5 л
Концентрація
шампунь-концентрат