Експрес-поліроль для кузова Grass "Express Polish" 500ml

Експрес-поліроль для кузова Grass "Express Polish" 500ml

Експрес-поліроль для кузова Grass "Express Polish" 500ml від компанії Avto-Max - фото 1
170,30 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Экспресс-полироль для ухода за кузовом автомобиля любого цвета. Быстро и легко восстанавливает блеск ЛКП и освежает потускневшие детали кузова. Специальные компоненты, входящие в состав средства, защищают поверхность и отталкивают воду, ускоряя процесс высыхания.

Назначение: Экспресс-полироль для ухода за кузовом автомобиля любого цвета. Быстро и легко восстанавливает блеск лакокрасочного покрытия и освежает потускневшие детали кузова. Специальные компоненты, входящие в состав средства защищают поверхность и отталкивают воду, ускоряя процесс высыхания.

Способ применения: встряхните флакон и распылите полироль на очищенную поверхность. Распределите круговыми движениями с помощью сухой чистой салфетки или микрофибры. Для облегчения полировки наносить частями (покрывать отдельно взятые детали автомобиля). Полироль можно использовать как на сухой, так и на мокрой поверхности.

Состав: вода очищенная, карнаубский воск, ароматизатор, консервант.

Меры предосторожности: при попадании в глаза промойте их большим количеством воды и обратитесь к врачу. Беречь от детей.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
340034
Виробник
Grass
Країна виробництва
Італія
Консистенція
рідка
Об `єм
500 мл