Поліроль для шин Black Brilliance GRASS 500ml

Поліроль для шин Black Brilliance GRASS 500ml від компанії Avto-Max - фото 1
250,80 ₴
Немає в наявності

Опис

УВАГА! Відновлюємо роботу... Графік роботи Пн-Пт з 10:00 до 17:00, Сб з 10:00 до 14:00, але може бути змінений через коменданську годину, або ускладнення ситуації в регіоні.

ТОВАР МОЖНО ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ В МАГАЗИНІ!!!

Дорогі клієнти!
Через ситуацію в країні ми не можемо зараз забезпечити адекватну логістику. Ми здійснюємо лише самовивіз! Інформація на сайті може бути не актуальна, залишки та ціни оновлюються але з затримкою, онлайн замовлення з затримкою. Для замовлень звертайтесь за телефоном
+380673273596, +380933273596, +380992916665

Назначение: Профессиональное концентрированное средство для очистки и полировки шин , а также других резиновых деталей автомобиля. Восстанавливает черный цвет, обновляет поверхность, придает глянцевый блеск. Предохраняет от коррозии и быстрого старения. Зимой защищает двери от примерзания.

Способ применения: в неразбавленном виде нанести на поверхность с помощью распылителя с расстояния 15-20 см. Можно наносить полироль с помощью губки или чистой тканевой салфетки. После нанесения растереть по поверхности круговыми движениями и дать полностью высохнуть.

Состав: органический растворитель, полидиметилсилоксан, отдушка. Меры предосторожности: Не допускать попадания на стекла и зеркала. При попадании на кожу или слизистую оболочку промыть большим количеством воды с мылом.


Нагадування: Характеристики даного товару, зовнішній вигляд, колір та комплект поставки можуть відрізнятися від представленого опису. Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, дизайну, комплектації та технічних характеристик без попереднього повідомлення. Інформація про технічні характеристики, комплект постачання та зовнішній вигляд ґрунтується на інформації доступній на момент публікації.

 


Интернет- магазин автотоваров: Avto-Max

Характеристики

Код товару
125105
Виробник
Grass
Країна виробництва
Італія
Призначення
для пластику
Консистенція
рідка
Об `єм
500 мл